Om os
Repenso administrerer virksomheder i hele Grønland, samt tilbyder rådgivning i den daglige drift, eller når virksomheder skal etableres eller udvikles.

Vi benytter os af moderne og intelligente IT løsninger, som er tilpasset de Grønlandske forhold.

 

Kontor i Nuuk

Nicolai Marc Haagen Olesen

Partner

Mail: nicolai@repenso.gl

Telefon: +299 27 20 20

 

Simon Lang

Partner

Mail: simon@repenso.gl

Telefon: +299 26 20 20

  

Vivi Petersen

Bogholder

Mail: vivi@repenso.gl

 

Nunni Petersen

Bogholder

Mail: nunni@repenso.gl

 

Niels Svane

Bogholder

Mail: niels@repenso.gl

 

Sara Vera Mølgaard

Elev Bogholder

Mail: saravera@repenso.gl

 Kontor i Ilulissat

Simon Lang

Partner

Mail: simon@repenso.gl

Telefon: +299 26 20 20 

 

Rona Sandgreen

Bogholder

Mail: rona@repenso.gl

 

Line Jørgensen

Bogholder

Mail: line@repenso.gl

Adresse i Nuuk:

Nukappiakuluk 19

Postboks 7057

3900 Nuuk

Adresse i Ilulissat

Illumiut 918

Postboks 929 

3952 Ilulissat